Ta polityka ochrony danych osobowych wyjaśnia, w jaki sposób zbieramy, używamy i chronimy Twoje dane osobowe podczas wizyty na naszej stronie internetowej.

Wartości wprowadzone do kalkulatora

Kalkulator średniej ważonej i arytmetycznej nie wysyła żadnych danych, wszystkie obliczenia są przeprowadzane na Twoim komputerze. Nie przechowujemy Twoich obliczeń na żadnym serwerze.

Udostępnianie danych stronie trzeciej

Nie sprzedajemy, nie wymieniamy ani w inny sposób nie udostępniamy Twoich danych osobowych stronie trzeciej, jeśli nie mamy Twojej zgody lub jeśli prawo nas do tego nie zobowiązuje.

Bezpieczeństwo danych

Wdrażamy odpowiednie środki bezpieczeństwa w celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją, ujawnieniem lub zniszczeniem Twoich danych osobowych.

Zmiany w tej polityce ochrony danych osobowych

Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji lub zmiany tej polityki ochrony danych osobowych w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany będą publikowane na tej stronie wraz z datą modyfikacji.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub obawy dotyczące tej polityki ochrony danych osobowych, skontaktuj się z nami pod adresem vocelka.p@gmail.com

Teraz wiesz już wszystko o ochronie danych osobowych. Wróć do obliczania średniej.